Klienci indywidualni

Kancelaria świadczy pomoc prawną dla osób prywatnych. Zajmujemy się sprawami rodzinnymi. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu spraw rozwodowch i o alimenty. Oferujemy pomoc prawną w regulacji stosunków majątkowych między małżonkami. Pomagamy wyjaśnić stosunki między rodzicami a dziećmi (zaprzeczenie/uznanie ojcostwa/macierzyństwa).

Świadczymy pomoc prawną w zakresie prawa spadkowego, cywilnego, lokalowego, budowlanego.
Pomagamy uzyskać odszkodowanie od firm ubezpieczeniowych, za słupy i linie przesyłowe na nieruchomościach. Zajmujemy się windykacją prawną i sprawami komorniczymi. Pomagamy w sprawach karnych i o wykroczenia. Przyjmujemy również inne nietypowe sprawy.

Wynagrodzenie ustalane jest zawsze indywidualnie i zalezy od przewidywanego nakładu pracy w konkretnej sprawie.

Tomasz Miśtal

Tomasz Miśtal – radca prawny. W 2007r. Ukończył Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, uzyskując dyplom magistra prawa. Obronił w katedrze Prawa Karnego pracę magisterską poświęconą problematyce naprawienia szkody w prawie karnym pod kierunkiem prof. Zbigniewa Ćwiąkalskiego. W 2010 r. ukończył aplikację ogólną w Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury w Krakowie oraz Studia Podyplomowe o Kierunku: Zarządzanie Nieruchomościami. Ukończył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych. Języki obce: angielski (TOLES)

Kontakt